Golfové kurzy
Možnost naučit se hrát golf je účinný způsob pro budování úzkých osobních vztahů s vašimi zákazníky. Pro tyto účely budete mít v pravidelný termín rezervovanou část našeho tréninkového areálu i s profesionálními trenéry. Pak již stačí potěšit vaše vybrané zákazníky pozváním: „Pojďte se s námi naučit hrát golf!“
Nabízíme 2 typy kurzů:
Seznamovací kurz pro začátečníky
Kurz pro všechny zájemce o golf. Vhodné pro partu přátel i firemní zákazníky. Pod vedením našich profesionálních trenérů je určen všem, kteří se o golfu chtějí dozvědět více a vyzkoušet si i první odpaly. Kurz je určen pro skupinu o 3 až 5 účastníků. Délka kurzu je 55 minut. Kurzy se konají v indoorové hale nebo ve venkovním tréninkovém areálu.
Kurz k získání HCP 54
Kurz, který připraví účastníky na získání HCP. Předpokladem úspěšné přípravy je souběžné individuální trénování po dobu kurzu. Kurz je zaměřen především na praktický nácvik techniky golfové hry, zároveň získáte znalosti golfových pravidel. V případě potřeby je možné dohodnout další individuální lekce s trenérem pro intenzivnější přípravu. Kurz je určen pro skupiny o 3 až 4 účastnících. Délka kurzu: 12 týdnů - 12 lekcí á 55 minut (každý týden 1 lekce).
GOLFOVÁ AKADEMIE
Golfová akademie Hostivař, to je propracovaný systém golfového vzdělávání pro každého, komu je více než čtyři roky. Hráči všech úrovní, dokonce ti, kdo ještě hráči golfu vůbec nejsou a nejsou si ani jisti, že by jimi být chtěli, si mohou vybrat z široké nabídky kurzů a lekcí, zaměřených na všechny herní úrovně a všechny herní problémy. Systém kurzů, skupinových i individuálních, na sebe navzájem navazuje tak, aby se každý postupně propracoval k dobrým výsledkům na hřišti. Současně ale není podmínkou projít všemi kurzy od začátku, můžete se přidat do kteréhokoli z nich. Záleží jen na vás, kde jste, jak hrajete a jaké nároky na sebe máte.
Přehled nabízených kurzů a termínů naleznete zde.
Kontakt: Ing. Gabriela Horká
email: gabriela.horka@golfhostivar.cz, tel.: +420 606 471 844























